Ogłoszenia parafialne na Poniedziałek Wielkanocny
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
6 KWIETNIA 2026 r.
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
- Dnia 18 kwietnia w Sanktuarium Matki Bożej w Biechowie jest organizowane spotkanie dla Członków Żywego Różańca. Chętnych na wspólny wyjazd zapraszam do zapisywania się. Wyjazd 18 kwietnia z parkingu o godz. 800. Koszt 50, 00 PLN. Zapisy do przyszłej niedzieli
- W piątek w okresie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
- Dzisiaj po Mszach świętych naszymi ofiarami składanymi do puszek będziemy mogli wesprzeć działalność naszej LSO. Niech to będzie zarazem wyraz naszej wdzięczności za ich posługę, zaangażowanie i pełnienie tych ważnych funkcji przy Chrystusowym ołtarzu.
- Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszego Sanktuarium za składane ofiary na prace dokonywane w naszej parafii. Dziękuję za ofiary składane na tacę jak i też te indywidualne.