Niedziela, 19 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, II klasy gimnazjum i VII klasy szkoły podstawowej. Po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III.

(.....)
Niedziela, 12 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

(.....)
Niedziela, 05 Listopada 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

(.....)
Niedziela, 29 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą

1. Przed nami ostatnie dni października. Tym bardziej zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które dziś jeszcze o godz. 14.30, a ostatnie we wtorek o godz. 16.30.

(.....)
Niedziela, 22 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny, w naszej parafii będziemy gościć Misjonarzy Świętej Rodziny z Kazimierza Biskupiego.

(.....)
Niedziela, 15 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. W związku z trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Meksyk, Ksiądz Prymas prosi w dniu dzisiejszym o przeprowadzenie składki do puszek. Można również włączyć się w akcję pomocy wysyłając SMS pod numer 72052 (koszt 2,46 z Vat) podając hasło MEKSYK.

(.....)
Niedziela, 08 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem:” Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

(.....)
Niedziela, 01 Października 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych. Pierwsze nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 14.30.

(.....)
Niedziela, 24 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III. Po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

(.....)
Niedziela, 17 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą

(.....)
Niedziela, 10 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Odpust Parafialny

1. Dziś przeżywamy nasz parafialny odpust, podczas którego dziękujemy Matce Bożej Złotkowskiej za opiekę nad całą naszą parafią, jak i wszystkimi pielgrzymami, którzy tutaj przybywają, aby wypraszać za Jej wstawiennictwem potrzebne łaski. Prosimy zaś wspólnie, w tych zabieganych, nieco zagubionych czasach, o jedność i zgodę, o potrzebne błogosławieństwo Boże i opiekę, przede wszystkim zaś o głęboką, mocną wiarę, która będzie miała przełożenie na naszą codzienną wierność Bożym przykazaniom i nauce Ewangelii.

(.....)
Niedziela, 03 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś w niedzielę 03 września przeżywać będziemy w naszej parafii całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją o godz. 8.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu, adoracja potrwa do godz. 18.00. O prowadzenie adoracji poproszę wiernych z następujących części naszej parafii:

(.....)
Niedziela, 27 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

1. W piątek 01września przypada 78 rocznica ataku hitlerowskich Niemiec na Polskę i jednocześnie rozpoczęcie II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach wojen, o tych, którzy oddawali swe często młode życie broniąc i walcząc o niepodległość naszej Ojczyzny. W tym też dniu przypada I piątek miesiąca. Popołudniu o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, w czasie której możliwość pierwszopiątkowej spowiedzi świętej. Msza św. o godz. 18.00 ku czci NSPJ.

(.....)
Niedziela, 20 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj dziękujemy Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony, za błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej nad wszystkimi rolnikami naszej parafii. Msza św. Dożynkowa, o ile aura pozwoli przy ołtarzu polowym, o godz. 11.00.

(.....)
Niedziela, 13 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą

1.Dzisiejsza niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie więc będzie zbierana składka z przeznaczeniem na zakup opału.

Niedziele

Dni powszednie - od 01.IV do 30.IX

Dni powszednie - od 01.X do 31.III

BIURO PARAFIALNE