Niedziela, 17 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III. Po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

(.....)
Niedziela, 10 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Odpust Parafialny

1. Dziś przeżywamy nasz parafialny odpust, podczas którego dziękujemy Matce Bożej Złotkowskiej za opiekę nad całą naszą parafią, jak i wszystkimi pielgrzymami, którzy tutaj przybywają, aby wypraszać za Jej wstawiennictwem potrzebne łaski. Prosimy zaś wspólnie, w tych zabieganych, nieco zagubionych czasach, o jedność i zgodę, o potrzebne błogosławieństwo Boże i opiekę, przede wszystkim zaś o głęboką, mocną wiarę, która będzie miała przełożenie na naszą codzienną wierność Bożym przykazaniom i nauce Ewangelii.

(.....)
Niedziela, 03 Września 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś w niedzielę 03 września przeżywać będziemy w naszej parafii całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją o godz. 8.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu, adoracja potrwa do godz. 18.00. O prowadzenie adoracji poproszę wiernych z następujących części naszej parafii:

(.....)
Niedziela, 27 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą

1. W piątek 01września przypada 78 rocznica ataku hitlerowskich Niemiec na Polskę i jednocześnie rozpoczęcie II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach wojen, o tych, którzy oddawali swe często młode życie broniąc i walcząc o niepodległość naszej Ojczyzny. W tym też dniu przypada I piątek miesiąca. Popołudniu o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, w czasie której możliwość pierwszopiątkowej spowiedzi świętej. Msza św. o godz. 18.00 ku czci NSPJ.

(.....)
Niedziela, 20 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj dziękujemy Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony, za błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej nad wszystkimi rolnikami naszej parafii. Msza św. Dożynkowa, o ile aura pozwoli przy ołtarzu polowym, o godz. 11.00.

(.....)
Niedziela, 13 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą

1.Dzisiejsza niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie więc będzie zbierana składka z przeznaczeniem na zakup opału.

(.....)
Niedziela, 06 Sierpnia 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Święto Przemienienia Pańskiego

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

(.....)
Niedziela, 30 Lipca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XVII Niedziela Zwykła

1.Trwają wakacje i urlopy, dlatego przypominam, iż ten czas nie zwalnia nikogo z obowiązku codziennej modlitwy i udziału w niedzielnej Mszy św.

(.....)
Niedziela, 23 Lipca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XVI Niedziela Zwykła

1. Trwają wakacje i urlopy, dlatego przypominam, iż ten czas nie zwalnia nikogo z obowiązku codziennej modlitwy i udziału w niedzielnej Mszy św.

(.....)
Niedziela, 16 Lipca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XV Niedziela Zwykła

1.

(.....)
Niedziela, 09 Lipca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XIV Niedziela Zwykła

(.....)
Niedziela, 02 Lipca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
(.....)
Niedziela, 25 Czerwca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne. XII Niedziela Zwykła

1.  Rozpoczął się, przynajmniej dla niektórych, czas urlopów i wakacji, dlatego przypominam, iż ten czas nie zwalnia nikogo z obowiązku codziennej modlitwy i udziału w niedzielnej Mszy św.
(.....)
Niedziela, 18 Czerwca 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - XI Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 procesja eucharystyczna podczas oktawy Bożego Ciała.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
(.....)
Niedziela, 11 Czerwca 2017 r.

Ogłoszenia Parafialne - Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Trójcy w czasie, której prosimy Boga o głęboką i ufną wiarę w obliczu tak wielkiej Tajemnicy.

Niedziele

Dni powszednie - od 01.IV do 30.IX

Dni powszednie - od 01.X do 31.III

BIURO PARAFIALNE