1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy w liturgii kościoła okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak w polskich kościołach śpiewamy kolędy i pozostawiamy wystrój bożonarodzeniowy aż do Święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.
  2. Dzisiejsza niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie zbieramy składkę na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. Od poniedziałku 09 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz. 14.00 obejmująca Janowo i Danków „A”- od pp. Gołębiowskich do pp. Kulczaków. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Krystiana Gontarczyka. We wtorek 10 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków – „ główna droga” – od pp. Kanapa do pp. Wituckich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Roberta Krzymińskiego. W czwartek 12 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków – „ druga strona alei” – od pp. Strużyńskich do pp. Siwińskich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Krzysztofa Składowskiego. W piątek 13 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków – „ jedna strona alei” – od pp. Piotrowskich do pp. Musiała. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Damiana Kulczewskiego. W sobotę 14 stycznia kolęda od godz. 9.00 obejmująca Złotków – od pp. Łobacz do drogi od strony Józefowa. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Sławomira Krysztofowicza.
  4. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę poproszę Parafian z Miłaczewa.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  6. Pragnę przypomnieć o parafialnej zabawie karnawałowej, która odbędzie się 21 stycznia 2017 r. Koszt od pary wynosi 180 zł.
  7. Bardzo dziękuję:
    - za gościnność i poczęstunki w czasie kolędy i za złożone przy tej okazji ofiary na potrzeby parafii,
    - za dzisiejsze ofiary na cele inwestycyjne w parafii