1. Od poniedziałku 16 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków („Stary Złotków” – początek od p. Krzyżanowskiej do pp. Piotrowskich). Poproszę o zorganizowanie transportu p. Tadeusza Tomaszewskiego. We wtorek 17 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca wszystkich tych, którzy nie mogli z różnych przyczyn przyjąć kolędy i dom był zamknięty. Proszę o zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym do poniedziałku 16 stycznia.
  2. Od środy 18 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W czwartek 30 stycznia o godz. 18.00 na plebani spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sprawie alb.
  4. W sobotę 21 stycznia odbędzie się parafialna zabawa karnawałowa. Koszt od pary wynosi 180 zł.
  5. W następną niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  7. Bardzo dziękuję:
    - Parafianom z Miłaczewa za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za kwiaty
    - za gościnność i poczęstunki w czasie kolędy i za złożone przy tej okazji ofiary na potrzeby parafii,
    - za ubiegłotygodniowe ofiary na cele inwestycyjne w parafii(551),
    - za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii
  8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    - we wtorek – św. Antoniego (o)
    - w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara (bp)
    - w sobotę – św. Agnieszki (dz, m)