1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  2. W środę 1 lutego będziemy przeżywać Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej.
  3. W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego i jednocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszam do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, męskie i żeńskie. Tradycyjnie ten dzień nazywamy świętem Matki Bożej Gromnicznej, dlatego na Mszy św. o godz. 17.00 dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. poświęcę świece. Wszystkich jednak przybywających w tym dniu na Eucharystie o godz. 10.00 i 17.00 proszę o przyniesienie świec. Tego dnia zbiórka do puszek na zakony klauzurowe.
  4. W piątek 3 lutego przypada pierwszy piątek miesiąca. Popołudniu o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja, w czasie której możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17.00 Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę 4 lutego przypada pierwsza sobota miesiąca. W godzinach rannych odwiedzę chorych w posługa sakramentalną.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  8. Bardzo dziękuję:
    - za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,
    - za ubiegłotygodniowe ofiary do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z Archidiecezji Gnieźnieńskiej(85)
  9. W kalendarzu liturgicznym:
    - we wtorek – św. Jana Bosko (p)
    - w środę – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej
    - w czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego