I Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 05 Marzec 2017 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie w kościele młodzieży ponadgimnazjalnej. Po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci z klas III. Po Mszy św. o godz. 15.00 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  3. Zachęcam do modlitwy w czasie nabożeństw wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 16.30. W niedziele zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30. Po tym nabożeństwie bezpośrednio Msza św., w czasie której kazania już nie będzie.
  4. Po I Niedzieli Wielkiego Postu, w sklepach na terenie naszej parafii, będą wystawione „kosze” z napisem „ DLA POTRZEBUJĄCYCH”, w których będzie można składać różne produkty dla nich.
  5. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę poproszę Parafian z Woli Spławieckiej i Suchar.
  6. W przyszłą niedzielę dzień modlitw w intencji misjonarzy. Przed kościołami zbierać będziemy ofiary do puszek celem realizacji projektów misyjnych w ramach dzieła pomocy Ad Gentes.
  7. Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie więc będzie zbierana składka na cele inwestycyjne parafii.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Bardzo dziękuję:
    - za ofiary na utrzymanie naszej parafii
  10. Uprzejmie proszę o ofiary, kto zechce i może, na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.
  11. W minionym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszła śp. Zofia Szatkowska. Dobry Jezu a nasz Panie...