Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Niedziela, 31 Grudzień 2017 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

2. W poniedziałek 01 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Modlitw o Pokój, Msze św. jak w niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. We wtorek 02 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków ”Stary Złotków” (początek od pp. Piotrowskich do p. Marii Krzyżanowskiej). Poproszę o zorganizowanie transportu p. Dariusza Mysiora. W czwartek 04 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków – od drogi od strony Józefowa do pp. Łobacz. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Zbigniewa Malickiego. W piątek 05 stycznia kolęda obejmująca Złotków – „ druga strona alei” – od pp. Siwińskich do pp. Strużyńskich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Stanisława Dąbka.

4. W sobotę 06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Taca przeznaczona na pomoc dla polskich misjonarzy.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego. Rozpoczyna się Okres Zwykły.

6. Tradycyjnie jak co roku zapraszam wszystkich Parafian i chętnych na Parafialną Zabawę Karnawałową, która odbędzie się w dniu 10 lutego 2018 r. Koszt od pary wynosi 200 zł.

7. Bardzo dziękuję:

- Parafianom z Dankowa za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, za kwiaty

- za gościnność i poczęstunki w czasie kolędy,

- za ofiary składane przy okazji kolędy,

- za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,

8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy wspomnienie:

- we wtorek – św. św. Bazylego Wielkiego (bp, dK) i Grzegorza z Nazjanzu (bp, dK)