Ogłoszenia parafialne na Święto Chrztu Pańskiego

Niedziela, 07 Styczeń 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy w liturgii kościoła okres Bożego Narodzenia. Na każdej Mszy św. poświęcimy wodę. Tradycyjnie w polskich kościołach śpiewamy kolędy i pozostawiamy wystrój bożonarodzeniowy aż do Święta Ofiarowania Pańskiego 02 lutego.

2. Od poniedziałku 08 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków – „ jedna strona alei” – od pp. Musiała do pp. Piotrowskich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Mariusza Piotrowskiego. We wtorek 09 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca Złotków – „ główna droga” – od pp. Wituckich do pp. Kanapa. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Dariusza Janczaka. W czwartek 11 stycznia będziemy kontynuować odwiedziny duszpasterskie. Kolęda od godz.14.00 obejmująca Danków ”A” i Janowo – od pp. Kulczak do pp. Gołębiowskich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Stanisława Skowrońskiego. W piątek 12 stycznia kolęda od godz. 14.00 obejmująca Danków – od pp. Kosińskich do pp. Rybińskich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Zbigniewa Pawlaczyka. W sobotę 13 stycznia kolęda od godz. 9.00 obejmująca Józefowo – od pp. Matuszaków do pp. Kwiecińskich. Poproszę o zorganizowanie transportu p. Marka Kwiecińskiego.

3. O posprzątanie kościoła na następną niedzielę poproszę Parafian z Dankowa „A” i Janowa.

4. Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu, tradycyjnie więc będzie zbierana składka na cele parafialne.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

6. Tradycyjnie jak co roku zapraszam wszystkich Parafian i chętnych na Parafialną Zabawę Karnawałową, która odbędzie się w dniu 10 lutego 2018 r. Koszt od pary wynosi 200 zł.

7. Bardzo dziękuję:

- za gościnność i poczęstunki w czasie kolędy i za złożone ofiary,

- za dzisiejsze ofiary na utrzymanie parafii,