Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 04 Marzec 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu

4 marca 2018 r.

1. Nabożeństwa wielkopostne:

-  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 14.30,

- Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy i rozważania Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

2. W poniedziałek 5 marca spowiedź święta wielkopostna będzie w Dobrosołowie, natomiast dzień później 6 marca w Kleczewie.

3. W środę 7 marca rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolekcyjne poprowadzi Ojciec Jacek z Kazimierza Biskupiego. Plan rekolekcji, jak również spowiedzi wielkanocnej, która będziemy przeżywać w czwartek, w drugi dzień rekolekcji 8 marca w naszej parafii wywieszony jest w gablocie.

4. W sobotę proszę o posprzątania naszej świątyni Parafian ze Złotkowa nr 39A, 37, 37A, 41, ( p. Janczak, p. Krzymińskich, p. Kaczmarek          i p. Michalskich).

5. W sobotę 10 marca po wieczornej Mszy świętej zapraszam na spotkanie Liturgiczną Służbę Ołtarza.

6. Za tydzień w niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 będzie sprawowany obrzęd wprowadzenia w urząd proboszcza. Wprowadzenia dokona Ksiądz Kanonik Krzysztof Opioła, dziekan dekanatu kleczewskiego.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.

8. Uprzejmie proszę o ofiary, na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.

www.sanktuariumzlotkow.pl