Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną Dobrego Pastarza

Niedziela, 29 Kwiecień 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocną Dobrego Pastarza

IV Niedziela Wielkanocna

Dobrego Pasterza

22 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o powołania Kapłańskie i Misyjne. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym przeznaczone są na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

2. W przyszła niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z dziećmi. Natomiast za dwa tygodnie, 6 maja po Mszy świętej o godz. 1100 zapraszam rodziców dzieci, które będą przeżywali I rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej wraz z dziećmi.

3. W ubiegłą niedzielę na działalność Caritas Polska zebraliśmy 260 zł.

4. Bardzo dziękuję parafianom ze Złotkowa, nr domów: 54, 54A, 56, 56A i 58: (p. Żelek,                 p. Andrzejewskich, p. Lewańskich i p. Słowińskich ) za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę.

5. Dziękuję również bardzo gorącą tym parafianom, którzy w minionym tygodniu z własnej inicjatywy uporządkowały teren przed plebanią. Jednocześnie proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych i wszystkich chętnych w sobotę 28 kwietnia na godz. 1000 do dalszych prac porządkowych na tym terenie. Proszę zabrać ze sobą graczki, grabie i potrzebny sprzęt.

6. Intencje w miesiącu maju – komentarz własny.

7. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.