Ogłoszenia parafialne na IX Niedziele Zwykłą

Niedziela, 03 Czerwiec 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na IX Niedziele Zwykłą

IX Niedziela Zwykła

3 czerwiec 2018 r.

1. Trwamy w okresie oktawy Uroczystości Bożego Ciała. Codziennie po Mszy świętej wieczornej, do czwartku włącznie, będziemy szli z procesją wokół kościoła. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po wieczornej Mszy świętej odmówimy Litanie do Serca Jezusowego i weźmiemy udział w procesji Eucharystycznej wokół naszej świątyni. Z racji Uroczystości nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

2. Na Mszy świętej o godz 1100 dzieci z klas czwartych będą przeżywać pierwszą rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej.

3. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Wyrazy wdzięczności w imieniu parafian składam na ręce mieszkańców wiosek, które przygotowały tak piękne ołtarze. Mieszkańcom posesji na których te ołtarze powstały za pomoc i życzliwość, dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich opiekunom oraz rodzicom, druhom strażakom, niosącym feretrony, poduszki i sztandary, Panu kościelnemu i Panu organiście. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Przyszła niedziela jest II niedzielą miesiąca, zatem ofiary zbierane przeznaczone będą na utrzymanie naszej parafii.

5. Przy wyjściu z kościoła będziemy mogli wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

6. Firma INTRA Diagnostyka Słuchu zaprasza na bezpłatne badania, które to odbędą się 5 czerwca, we wtorek w Poradni Lekarskiej „KLECZEW” przy ul. Strażackiej 1 od godz. 900. Badanie przeznaczone jest dla pacjentów dorosłych z problemami słuchu, oraz użytkowników aparatów słuchowych. Zapisy prowadzi przychodnia.

7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.