Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 07 Październik 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą

XXVII Niedziela Zwykła

7 Października 2018 r.

1. Za posprzątania naszej świątyni bardzo dziękuję rodzinom z Dobromyśla Państwu Przespolewskim, Siupa, Goliszek i Kornowicz.

2. Przypominam, że od 1 października Msze święte są sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 1700, natomiast w niedzielę Msze święte o godz. 900, 1100 i 1500. Modlitwa różańcowa przy wystawionym Najświętszym Sakramencie jest odmawiana pół godziny przed wieczorną Mszą świętą, natomiast w niedzielę o godz. 1430. W piątki rozważania różańcowe i modlitwa jest prowadzona przez dzieci i młodzież z naszej szkoły.

3. Wyrazy wielkiej wdzięczności w imieniu pielgrzymów jak i swoim składam na ręce Pań z Koła Gospodyń Wiejskich ze Złotkowa, za przygotowanie poczęstunku dla goszczących w naszym sanktuarium pielgrzymów. Dziękuję za przygotowanie stołów, zastawy, upieczenie placków, obsługę i posprzątanie.

4. Trzynasty dzień miesiąca przypada w tym miesiącu w sobotę. Zatem na ostatnie w tym roku Czuwanie Fatimskie zapraszam na godz. 1900.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Z tej okazji po Mszach świętych swoją ofiarą, wrzucaną do puszek, będzie można wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia, które to funduje stypendia dla zdolnej, i ubogiej młodzieży. Przyszła niedziela przypada 14 października, który to dzień jest Dniem Edukacji Narodowej.

6. Zapraszam na cotygodniowe nabożeństwa, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, natomiast w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

7. Wymienianki roczne jak i jednorazowe można składać w zakrystii, jak i też w kancelarii parafialnej.

8. Kończą się prace przy wymianie systemu grzewczego. Rodziny, które chciałyby wesprzeć to dzieło proszę o indywidualne wpłaty. Za tydzień przypada też druga niedziela miesiąca. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczane są na cele inwestycyjne parafii. Za zrozumienie i ofiarność wyrażam swoją wdzięczność. Bóg zapłać.

9. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.