Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 11 Listopad 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą

XXXII Niedziela Zwykła

11 Listopada 2018 r.

1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie przeżywamy setną rocznicę odzyskania niepodległości. Msza święta za Ojczyznę będzie sprawowana o godz. 1500. Zachęcam również do osobistej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, jak również za tych naszych rodaków, którzy tą wolność nam wywalczyli.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Dobromyśla Państwa Kanapa, Kruszyńskich, Szczęsnych, Goińskich i Słupeckich.

3. Nasza parafia złożyła wniosek do Urzędu Miasta o dofinansowanie zmiany systemu grzewczego. Na ten cel zgodnie z regulaminem otrzymaliśmy 10.000,00 zł. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

4. W związku z 15 rocznicą moich święceń wraz z kolegami udajemy się na planowaną od dawna pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Nie będzie mnie zatem w parafii od 12 do 21 listopada. Msze święte w tym czasie będą sprawowane przez księży z Kazimierza Biskupiego. W sprawach nagłych proszę się kontaktować z Księdzem Henrykiem Kaczmarkiem – Proboszczem z Ostrowitego. Nr telefonu 63 256 03 59 .

5. Zapraszam na cotygodniowe nabożeństwa, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, natomiast w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

6. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.