Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

25 Listopada 2018 r.

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to też ostatni tydzień roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy obchody nowego roku kościelnego I Niedzielą Adwentu. Roraty dla dzieci i wszystkich chętnych będą odprawiane we wtorek, czwartek i piątek o godz. 1700.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Józefowa Państwa Matuszak, Budkiewicz, Budkiewicz i Janaczyk.

3. Bardzo dziękuję za ofiary składane w drugą niedzielę miesiąca. Zebraliśmy kwotę w wysokości 1 196,00 zł.

4. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po Mszy świętej o godz. 900 wymiana tajemnic Koła Żywego Różańca.

5. Wszystkich zainteresowanych wycinką drzew na cmentarzu zapraszam w przyszłą sobotę 1 grudnia na cmentarz na godz. 1100.

6. Chorych z sakramentalną posługą odwidzę w piątek 7 grudnia.

7. Zapraszam na cotygodniowe nabożeństwa, w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, natomiast w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.