Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu

Niedziela, 16 Grudzień 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Adwentu

III Niedziela Adwentu

16 Grudnia 2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczynam trzeci tydzień Adwentu. Ostatnie roraty w tym tygodniu we wtorek, czwartek i piątek o godz. 1700. W poniedziałek, ze względu na spowiedź w Wilczynie, Msza święta będzie sprawowana o godz. 1800.

2. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 173,00 zł. Za ofiarność składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

3. Koła Gospodyń Wiejskich, Rada Parafialna i Ekonomiczna pod patronatem parafii tradycyjnie organizuje Bal Karnawałowy, który to odbędzie się 16 lutego w remizie strażackiej Koszt biletu od pary 180,00 zł. Bilety na bal będzie można nabywać w biurze parafialnym od przyszłej niedzieli.

4. W czwartek na godz. 1930 zapraszam na spotkanie opłatkowe członków Rady Ekonomicznej i Parafialnej oraz Przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich.

5. Chorych z Sakramentalną posługą odwiedzę w piątek. Początek od godz. 800. Bardzo proszę zgłaszać te osoby, które chciałyby, przed świętami, skorzystać z sakramentu Pokuty i Pojednania oraz przyjąć Najświętszy Sakrament. W styczniu nie będzie odwiedzin u chorych.

6. Bardzo dziękuję mieszkańcom z Józefowa, Państwu Błaszkowskim, Szkudlarkom, Michalakom i Pani Szkudlarek za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę. W imieniu wspólnoty parafialnej pragnę również podziękować Panu Wiesławowi Frątczakowi za wszelkie prace podejmowane na rzecz parafii, oraz Panu Mariuszowi Kosmowskiemu za dbałość o wygląd naszego cmentarza, jak i też wykonane prace porządkowe przy kontenerach.

7. W zakrystii można jeszcze nabywać poświęcone opłatki na wigilijny stół.

8. Cmentarz – komentarz własny

• Zarządcą Cmentarza jest Parafia,

• Utylizacja i segregacja śmieci,

• Wycinka drzew,