II Niedziela Zwykła

20 Stycznia 2019 r.

1. Zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami na przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1100.

2. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 159,00 zł. Za zrozumienie i ofiarność bardzo dziękuję.

3. Do posprzątania naszej świątyni w sobotę zapraszam mieszkańców Józefowa: Państwa Kamińskich, Broniszewskich, Kosmowskich i Kwiecińskich.

4. W tym tygodniu przeżywamy w piątek 25 stycznia Święto Nawrócenia Świętego Pawła.

5. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim parafinom za ciepłe przyjęcie i gościnność podczas wizyt kolędowych. Dziękuję za otwartość serca, ofiarność oraz za poczęstunki. Składam również wyrazy wdzięczności tym wszystkim, którzy tracili swój czas, aby wozić mnie wraz z ministrantami po wioskach naszej parafii.

6. Pragnę poinformować, że sakrament Bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży przez Prymas Polski Arcybiskupa Wojciecha Polaka na Mszy świętej o godz. 1700, dnia 20 maja.

7. Bardzo zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach cotygodniowych. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.