III Niedziela Zwykła

27 Stycznia 2019 r.

1. Święto Ofiarowania Pańskiego będziemy przeżywać w najbliższą sobotę. W tym dniu Msze święte będą sprawowane o godz. 1000 i 1700. Na każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo gromnic. Na Mszy świętej o godz. 1700 błogosławieństwo gromnic dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii Świętej.

2. Za posprzątania kościoła bardzo dziękuję mieszkańcom z Józefowa: Państwu Kamińskim, Broniszewskim, Kosmowskim i Kwiecińskim.

3. W piątek, przypada I piątek miesiąca. W tym dniu odwiedzę chorych. Początek o godz. 800. Wieczorem natomiast możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 1600 do 1700.

4. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, po Mszy świętej o godz. 900 wymiana tajemnic Kola Żywego Różańca.

5. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Mariannę Łuczak, której to pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1300. Polecajmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

6. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.