Ogłoszenia Parafialne

VI Niedziela Zwykła

17 Luty 2019 r.

 

  1. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w najbliższą sobotę mieszkańców Kalinowca: Państwa Rembas, Jędras, Panią Kapuścińską i Pana Broniszewskiego.

  2. Na cele inwestycyjne w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1 172,00 zł. Serdeczne Bóg zapłać za pamięć i ofiarność.

  3. Sakrament Bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży nie jak było zapowiadane 20 maja, lecz 29 kwietnia.

  4. W piątek 22 lutego będziemy obchodzić święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

  5. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii 8 kleryków wraz z Księdzem Rektorem Przemysławem Kwiatkowskim. Na każdej Mszy świętej Ksiądz Rektor wygłosi homilię, a klerycy podzielą się z nami doświadczeniem swojego powołania. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na utrzymanie PWSD w Gnieźnie. Na Msze świętą o godz. 1100 w sposób szczególny zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

  6. Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność tym wszystkim, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w przygotowanie Balu Karnawałowego. W imieniu wszystkich parafian i uczestników balu, jak i swoim wyrazy szczególnej wdzięczności składam na ręce Pań z Koła Gospodyń Wiejskich ze Złotkowa, Panią, które przychodziły do pomocy, wszystkim tym, którzy dostarczyli różnego rodzaju produkty, Panią które upiekły pyszne placki, Panu Tomaszowi za wystrój sali, sponsorom, oraz tym wszystkim, dzięki którym to wydarzenie mogło mieć miejsce.

  7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.