VII Niedziela Zwykła

24 Luty 2019 r.

1. Bardzo serdecznie witam w imieniu naszej parafii jak i swoim kleryków z naszego Seminarium Duchownego w Gnieźnie, wraz z Księdzem Rektorem doktorem Przemysławem Kwiatkowskim. Jednocześnie wyrażam wdzięczność wszystkim tym, którzy swoimi ofiarami wsparli materialnie nasze Seminarium, w ten sposób wykazując głęboką troskę o powołania do stanu kapłańskiego.

2. Za posprzątanie naszej świątyni dziękuję mieszkańcom Kalinowca: Państwu Rembas, Jędras, Pani Kapuścińskiej i Panu Broniszewskiemu.

3. W piątek, przypada I piątek miesiąca. W tym dniu odwiedzę chorych. Początek o godz. 800. Wieczorem natomiast możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 1600 do 1700.

4. Osoby przygotowujące się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 1000, na plebanię.

5. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po Mszy świętej o godz. 900 wymiana tajemnic Koła Żywego Różańca.

6. W Wilczynie od I Niedzieli Wielkiego Postu rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych. Bliższe informacje można uzyskać na stronie Archidiecezji gnieźnieńskiej, jak też na stronie parafii w Wilczynie.

7. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.