Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 17 Marzec 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu

17 Marzec 2019 r.

1. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątek o godz. 1630 Droga Krzyżowa, natomiast w niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1430.

2. W tym tygodniu, we wtorek 19 marca przypada Uroczystość Świętego Józefa. Msza święta o godz. 1800.

3. W poniedziałek i wtorek z racji spowiedzi w Dobrosołowie i Budzisławiu Msze święte będą sprawowane o godz. 1800.

4. Trwają prace porządkowe na naszym cmentarzu. W minionym tygodniu usunięto z terenu cmentarza około 40 drzew. Bardzo dziękuję Panom: Józefowi Kwiatkowskiemu, Józefowi Pietrzakowi oraz Władysławowi Liczbińskiemu za pomoc pracownikom komunalki. Dziękuję również Panu Zbyszkowi Wituckiemu za udzieloną pomoc oraz Panu Mirkowi Matuszakowi za możliwość wywiezienia na jego plac niepotrzebnych gałęzi.

5. Do posprzątania naszej świątyni, w najbliższą sobotę, zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Bąkowskich, Dranikowskich, Michalskich i Kaczmarków.

6. Na cele inwestycyjne w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1 111,00 zł. Serdeczne Bóg Zapłać ofiarodawcom.

7. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy w duchu odpowiedzialności za wystrój naszej świątyni składają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.