IV Niedziela Wielkiego Postu

31 Marca 2019 r.

1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich Mszach niedzielnych, oraz w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 1800. W te trzy dni powszednie ofiary zbierane będą jako wyraz wdzięczności dla Ojca Rekolekcjonisty. W środę dzień spowiedzi. Z posługi kapłanów z naszego dekanatu w konfesjonale będziemy mogli skorzystać w środę do południa od godz. 900 do 940, natomiast po południu od godz. 1715 do 1800.

2. Swoje rekolekcje będą również przeżywać dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej. Nauki dla nich będą głoszone w środę od godz. 830, oraz w czwartek i piątek od godz. 900.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Chorych proszę poinformować, że odwiedzę ich z posługą sakramentalną w piątek 12 kwietnia. Proszę też zgłaszać chorych, którzy chcieliby z tej posługi skorzystać przed Świętami Wielkiej Nocy.

4. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 1700 do 1800.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godz. 900 wymiana Tajemnic Członków Żywego Różańca.

6. Do posprzątania naszej świątyni na przyszłą niedzielę zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Miedzińskich, Gontarczyków, Muszyńskich, i Pana Łuczaka.

7. Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie na plebanię w czwartek na godz. 1900, natomiast Ekonomiczną w piątek, również na godz. 1900.

8. W najbliższą sobotę zapraszam na spotkanie o godz. 1000 na plebanii młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

9. Bardzo dziękuję tym parafianom, którzy w duchu odpowiedzialności za wystrój naszej świątyni składają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

10. Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Martę Natywo. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek...