Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

Niedziela, 05 Maj 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

III Niedziela Wielkanocna

5 maja 2019 r.

1. Niedziela dzisiejsza rozpoczyna Tydzień Biblijny, natomiast za tydzień rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej.

2. Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność rodzicom młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania, za perfekcyjne przygotowanie tej uroczystości oraz za dar ołtarza jakim jest odnowiony kielich i patena.

3. W środę 8 maja będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Stanisława – głównego patrona Polski.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Pani Złotkowskiej, w każdą środę maja, będzie połączona z nabożeństwem majowym i będzie odprawiana o godz. 1730.

5. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana tajemnic członków Koła Żywego Różańca.

6. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszam na pierwszą spowiedź w poniedziałek na godz. 1900.

7. Za tydzień będzie druga niedziela w miesiącu. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone są na cele inwestycyjne.

8. Bardzo zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane, w dni powszednie, pół godziny przed wieczorną Mszą święta, a w niedzielę odmawiamy Litanie Loretańską po Mszy o godz. 1130.

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Jana Sobczaka. Polecajmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

10. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.