Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość

Zesłania Ducha Świętego

9 czerwca 2019 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która to kończy Okres Wielkanocny. Przyszła niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – niedziela ta kończy okres spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.

  2. W tym tygodniu, w czwartek przypada 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie jak zwykle zaczniemy Mszą świętą o godz. 1900.

  3. Osoby, które pragną we wtorek wziąć udział w pielgrzymce do grobu Świętego Wojciecha w Gnieźnie proszę, żeby dzisiaj się zapisały. Osoby już zapisane proszę o podanie numeru telefonu, abym mógł poinformować, czy do tego wyjazdu dojdzie.

  4. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Oborach. Odbędzie się ona 6 lipca, w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt 25 zł.

  5. W zeszłą niedzielę na upiększenie świątyni opatrzności Bożej zebraliśmy 97,00 złotych. Za ofiarność składam wszystkim ofiarodawcom podziękowanie.

  6. O przygotowanie ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała proszę: I ołtarz – przy posesji Państwa Wituckich – mieszkańców Józefowa, II – przy sklepie Państwa Mysior – mieszkańców Woli Spławieckiej i Suchar, III – przy posesji Państwa Kołodziejczyk – mieszkańców Dobromyśla i Alinowa i IV – przy posesji Państwa Michalskich – mieszkańców Kalinówca.

  7. Do posprzątania świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Janowa: Panie: Miedzińską Kozłowską i Kałużną i państwa Matuszak, dwie rodziny.

  8. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.