XIII Niedziela Zwykła

30 czerwca 2019 r.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Rano od godz. 800 z sakramentalną posługo odwiedzę chorych. Wieczorem o godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1730.

2. W najbliższą sobotę udajemy się z pielgrzymką do Sanktuarium Maryjnego w Oborach. Wyjazd z parkingu obok kościoła o godz. 730.

3. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Koła Żywego Różańca.

4. Za posprzątanie naszej świątyni bardzo dziękuję mieszkańcom Janowa: Paniom Miedzińskiej, Lisieckiej, Górniak, Państwu Gołębiowskim i Szacownym.

5. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.