XV Niedziela Zwykła

14 lipca 2019 r.

1. Bardzo pragnę podziękować wszystkim, którzy w miniony czwartek podjęli pracę w ogrodzie przed plebanią. W sposób szczególny chciałbym podziękować Panu Dawidowi Mielczarkowi za włożony wysiłek w przycinanie drzew.

2. Za posprzątanie naszej świątyni bardzo dziękuję mieszkańcom Dankowa: Państwu Witt, Przygodzkim, Muszyńskim i Kubiakom.

3. Msze święte w najbliższym czasie będą sprawowane przez księży z Kazimierza Biskupiego. W sprawach nagłych proszę się kontaktować z Księdzem Henrykiem Kaczmarkiem – Proboszczem z Ostrowitego. Nr telefonu 63 256 03 59 .

4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Stanisława Maciejewskiego, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1300. Polecajmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...

5. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.