XVI Niedziela Zwykła

21 Lipca 2019 r.

1. W tym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie Świętego Krzysztofa – Patrona kierowców. Po Mszy świętej tradycyjnie odbędzie się poświęcenie pojazdów. Ofiary zbierane z tej okazji przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Dankowa: Państwa Kałużnych, Rybińskich, Majewskich i Pana Owsińskiego.

3. Msze święte w najbliższym czasie będą sprawowane przez księży z Kazimierza Biskupiego. W sprawach nagłych proszę się kontaktować z Księdzem Henrykiem Kaczmarkiem – Proboszczem z Ostrowitego. Nr telefonu 63 256 03 59 .

4. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 147,00 złotych. Zo ofiarność i zrozumiałość serdecznie dziękuję.

5. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.