XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy bardzo wyjątkowy dzień – Uroczystość Odpustowa ku czci Imienia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa o godz. 1200.

2. Za posprzątania naszej świątyni, jak i terenu wokół niej dziękuję mieszkańcom Dankowa: Państwu Gidzgierom, Arend, Pawlaczykom, i Kosińskim.

3. W związku z peregrynacją Kopi Jasnogórskiej Madonny w naszej Archidiecezji organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy, wraz z parafią z Budzisławia Kościelnego. Przebieg pielgrzymki:

• 6 października o godz. 1300 wyjazd

• godz. 1900 – Konferencja

• godz. 2100 – Apel Jasnogórski

• godz. 2130 – 2330 – czuwanie prowadzone przez naszą Archidiecezję

• godz. 2400 – Uroczysta Msza święta

• godz. 130 – Zakończenie czuwania i spoczynek

Na drugi dzień 7 października

• godz. 900 – Droga Krzyżowa

• godz. 1100 – Msza święta w kaplicy Cudownego Obrazu

Koszt pielgrzymi: autokar plus nocleg 100,00 zł. Wyżywienie we własnym zakresie. Chętnych proszę o zapisywanie się do przyszłej niedzieli.

1. We wtorek 17 września przypada rocznica napadu Związku Sowieckiego na Polską. W tym dniu przypada Dzień Golgoty Wschodu.

2. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.