Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 13 Październik 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą

XXVIII Niedziela Zwykła

13 Października 2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 1900 ostatnie nabożeństwo Fatimski. Nasze czuwanie rozpoczniemy Mszą świętą, następnie wsłuchamy się w rozważanie prowadzone przez dzieci przygotowane przez Panią Wiolettę Jaworską. Później odmówimy w procesji do Groty Fatimskiej różaniec. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do licznego udziału w tym czuwaniu.

2. Na Mszy świętej o godz. 1900 poświęcimy różańce dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Mierzenie alb dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miało miejsce w kościele 23 października o godz. 1500.

3. Również dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią, przeżywamy „Dzień Papieski”. W związku z tym po każdej Mszy świętej będziemy mogli swoimi datkami wesprzeć „Dzieło Nowej Ewangelizacji”, jako żywy pomnik Świętego Jana Pawła II.

4. We wtorek, 15 października przeżywać będziemy Dzień Dziecka Utraconego. Rodziców, którzy przeżyli to doświadczenie zapraszam na nabożeństwo różańcowe w tym dniu, które będzie odprawiane w ich intencji.

5. W imieniu wszystkich parafian pragnę złożyć gratulację Wiktorii Niedźwiedzińskiej za zajęcie I miejsca w konkursie diecezjalnym organizowanym z okazji Dnia Papieskiego pod hasłem „Wstańcie – chodźmy”. Konkurs odbył się w czwartek w Gnieźnie.

6. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, które są odprawiane w dni powszednie, od poniedziałku do soboty, o godz. 1730. W niedzielę zapraszam do modlitwy różańcowej w gronie rodziny. Dzieci i młodzież zapraszam na nabożeństwo w sposób szczególny w piątki.

7. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Miłaczewa: Państwu Beinke i dwóm rodzinom Państwa Kieliszaków.

8. Pragnę również podziękować Panu Henrykowi Szpekcińskiemu za postawienie od nowa dwóch słupków na cmentarzu, które były uszkodzone.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny.

10. Druki na wymienianki roczne i jednorazowe można odbierać w zakrystii. Bardzo proszę o sprawdzenie czy na stronie cmentarnika są aktualne zdjęcia grobów. Jeśli nie to proszę o kontakt. Jest jeszcze około 240 grobów za które nie wpłynęły opłaty.

11. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.