XXXIII Niedziela Zwykła

17 Listopada 2019 r.

1. Dzisiaj o godz. 1600 odbędzie się Koncert Pieśni Patriotycznej w wykonaniu zespołu „Maran – atha”. Bardzo serdecznie zapraszam.

2. W ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 166, 00 zł., natomiast ofiary składane do puszek na Kościół Prześladowany dały sumę 279,00 zł. Za ofiarność i zrozumienie bardzo dziękuję.

3. Bardzo serdecznie zapraszam na plebanie Członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej na spotkanie w środę na godz. 1900.

4. Jeśli ktoś posiada jakieś drzewa iglaste do wycięcia, które nadałyby się na choinki do kościoła to bardzo proszę o taką informację.

5. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Miłaczewa: Głąbickich – drugą rodzinę, dwie rodziny Państwa Feknerów Oraz Państwa Obarskich.

6. Parafia św. Andrzeja Apostoła w Kleczewie organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 10 – 17 sierpnia 2020 roku. Więcej informacji o pielgrzymce znajdziemy na plakacie umieszczonym w gablocie. Natomiast parafia w Wilczynie organizuje wyjazd do kina w Gnieźnie na film pod tytułem „Nieplanowane”. Wyjazd 27 listopada o godz. 1745. Koszt 43 złotych.

7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

8. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.