Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Świętej Rodziny

29 Grudnia 2019 r.

  1. W środę 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę. Natomiast dzień wcześniej, po wieczornej Mszy świętej, zapraszam na nabożeństwo kończące rok kalendarzowy.

  2. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę zapraszam mieszkańców Miłaczewa: Państwa Tomczaków, Krzymińskich i Maciejewskich – dwie rodziny.

  3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1800. Następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, oraz Litanię do Jezusowego Serca. Później będzie chwila do osobistej adoracji i skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Chorych z sakramentalną posługo odwiedzę w I piątek lutego.

  4. W tym tygodniu rozpocznę odwiedziny kolędowe. W czwartek pragnę odwiedzić rodziny mieszkające w Woli Spławieckiej i Sucharach. Początek u Państwa Bartczaków do Państwa Blejwasów. Natomiast w piątek kolęda w Kaliskach. Początek od Parceli, od Pana Kopterskiego Jana i w stronę wioski. O pojazd proszę Pana Grzegorza But. W czwartek i piątek kolęda zaczyna się o godz. 900, z tej racji proszę, aby pojazdy były przy plebanii o godz. 845.

  5. Z powodu małego zainteresowania Balem karnawałowym, jesteśmy zmuszeni zaniechać organizowania tego wydarzenia.

  6. Próba dla dzieci grających w jasełkach odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130. Natomiast występ będzie w Uroczystość 6 stycznia na Mszy świętej o godz. 1000. Jeśli, któreś dziecko jest chore, lub wyjechało Pani Wioletta prosi o kontakt.

  7. W sobotę o godz. 1530 zapraszam na nabożeństwo rozpoczynające przygotowania do Nawiedzenia Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiej Pani.

  8. Na cmentarzu nie są przedłużone opłaty 197 grobów. Kto dokona opłaty do końca tego roku przedłużenie na kolejne 20 lat będzie od daty uiszczenia opłaty. Natomiast od nowego roku jeśli, ktoś będzie chciał przedłużyć ważność grobu, opłata będzie liczona od terminu, kiedy ważność grobu się zakończyła.

  9. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.