Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Zwykła

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

2 Luty 2020 r.

  1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy świętej będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa gromnic. Na godz. 1000 w sposób szczególny zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

  2. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Suchar: Państwu Blejwas, Czarneckim, Pietrzakom i Stałowskim.

  3. Najbliższy piątek będzie I piątkiem miesiąca. Rano od godz. 800 z sakramentalną posługą odwiedzę chorych. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Litanię do Serca Jezusowego i akt oddania się w opiekę Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Po tych modlitwach będzie okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

  4. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem ofiary zbierane na Mszach świętych będą przeznaczone na ogrzewanie.

  5. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.