Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 16 Luty 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

VI Niedziela Zwykła

16 Luty 2020 r.

1. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Suchar i Woli Spławieckiej: Państwu Tabaczka, Kamińskim, Flejszman i Banasik.

2. W minioną niedzielę na ogrzewanie zebraliśmy 1 152,00 zł. Bardzo dziękuję za ofiarność i zrozumienie.

3. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 1130 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VII i VIII) wraz z rodzicami.

4. W zakrystii możemy nabyć publikację o Słudze Bożym Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 10,00 zł.

5. W dniach od 14 do 21 maja prze Archidiecezję Gnieźnieńską jest organizowana pielgrzymka do Rzymu z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Stosowny plakat znajdziemy w gablocie. Dokładny plan pielgrzymki możemy zobaczyć w zakrystii. Termin zgłoszenia do końca lutego.

6. W naszym dekanacie jest również organizowana pielgrzymka na beatyfikację Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd do Warszawy będzie miał miejsce 7 czerwca. Zapisywać można się w zakrystii. Termin zgłoszenia do końca lutego.

7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszam na przyszłą niedzielę na spotkanie po Mszy świętej o godz. 1130.