Ogłoszenia Parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu 1 Marca 2020 r.

  1. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1730, natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1430. Po nabożeństwie Msza święta bez kazania. Kazania pasyjne w tym roku będzie głosił Ks. Mariusz Orlikowski.

  2. Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca, zatem zapraszam na godz. 1730 na nabożeństwo nowennowe przed nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.

  3. W I piątek miesiąca rano od godz. 800 z sakramentalną posługą odwiedzę chorych. Wieczorem o godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Litanię do Serca Jezusowego i akt oddania się w opiekę Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Po tych modlitwach będzie okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800. O godz. 1730 Droga Krzyżowa.

  4. W przyszłą niedzielę naszymi modlitwami i ofiarami składanymi do puszek będziemy mogli wesprzeć Dzieło Misyjne Kościoła. Jest to też druga niedziela miesiąca. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych przeznaczone są na ogrzewanie.

  5. W ramach dekanatu organizujemy wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Wyjazd jednodniowy odbędzie się 7 czerwca. Koszt wyjazdu to suma 60,00 zł. W ramach pielgrzymki będzie miało miejsce zwiedzanie świątyni Opatrzności Bożej.

  6. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję mieszkańcom Woli Spławieckiej: Państwu Muszyńskim, Wiśniewskim, Michalskim i Muszyńskim. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżycia wizytacji Księdza Prymasa.

  7. Parafia w Wilczynie organizuje w drugiej połowie lutego 2021 roku samolotową Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Kosz około 4 000,00 zł. Chętni muszą się w najbliższych dniach chociaż wstępnie zdeklarować. Bliższych informacji udziela Ks. Mariusz Orlikowski, Prefekt z Wilczyna. Telefon kontaktowy: 508 790 688.