Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkiego Postu

29 Marca 2020 r.

  1. W związku z korona-wirusem po każdej Mszy świętej będziemy śpiewać Suplikację. Każdego dnia kościół będzie otwarty, w dni powszednie, od godz. 900 aż do zakończenia wieczornej Mszy świętej. W tym czasie cudowny obraz Matki Bożej Złotkowskiej będzie odsłonięty.

  2. Droga krzyżowa i Gorzkie Żale – odwołane.

  3. Proszę o gorącą modlitwę w intencji zarażonych, lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego. Zachęcam do żywej, codziennej i wspólnej modlitwy w rodzinach.

  4. Msze św. będą odprawiane wg normalnego porządku - gdy, w kościele nie będzie wiernych, w takim wypadku proszę o duchową łączność i modlitwę we wspólnocie domowej. W Mszach św. mogą uczestniczyć jedynie osoby związane z intencją mszalną – max. 5 osób!

  5. W tym tygodniu, od wtorku, spowiadać będę od 1730 do Mszy św. Jeśli będzie potrzeba, to również po Mszy św. Czekając na spowiedź zachowajmy odpowiednią odległość (tu również obowiązuje przepis dot. 5 osób). Istnieje również możliwość umówienia się na spowiedź św. - proszę o telefon. Przypominam, ze okres przyjęcia komunii św. wielkanocnej kończy się w tym roku 7.06.

  6. Posługa wobec chorych i starszych została ograniczona do tych, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie śmierci. W związku z tym w I piątek miesiąca nie będzie odwiedzin chorych.

  7. Wszystkich chętnych zapraszam do duchowej łączności podczas sprawowania Mszy świętej o godz. 1130, która to Msza święta będzie transmitowana na żywo. Łączyć się możemy poprzez naszą stronę parafialną otwierając zakładkę „Transmisja Mszy świętej”.