Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 14 Czerwiec 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą

XI Niedziela Zwykła

14 czerwca 2020 r.

1. Trwamy w okresie Oktawy Bożego Ciała. Procesje Eucharystyczne w dni powszednie odbywają się po Mszy świętej o godz. 1800, natomiast w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to jednocześnie Dzień Modlitw o Świętość kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W czwartek na godz. 1900 zapraszam na plebanię członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej.

4. Bardzo dziękuję w imieniu wszystkich parafian Liturgicznej Służbie Ołtarza i ludziom dobrej woli za przygotowanie ołtarza polowego na procesję Bożego Ciała. Wyrazy wdzięczności składam również wszystkim czynnie zaangażowanym w przygotowanie tej Uroczystości, a więc Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Druhom Strażakom, dziewczynką sypiącym kwiaty, niosącym feretrony, sztandary, poduszki i różaniec.

5. Do posprzątania świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900, zapraszam mieszkańców Kalisk: Państwa Mąkowskich, Państwa Jaronik i Panią Kamińską Katarzynę.

6. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.