Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 21 Czerwiec 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą

XII Niedziela Zwykła

21 czerwca 2020 r.

1. W środę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszam do kościoła, w poniedziałek na godz. 1630.

3. Ludzi dobrej woli proszę o pomoc w uporządkowaniu terenu przed plebanią. Bardzo proszę, aby kto może w piątek na godz. 1700 przyszedł z odpowiednimi narzędziami. Z góry dziękuję za wyrozumiałość i poczucie, że jest to swego rodzaju wizytówka naszej parafii.

4. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 1 012, 00 zł. Bardzo dziękuję za hojność serc.

5. Bardzo dziękuję w imieniu wszystkich parafian Panu Krzysztofowi Składowskiemu za zrobienie i ofiarowanie drzewców do naszego baldachimu. Bardzo też dziękuję, za wszelką pomoc okazywaną i zaangażowanie w różnego rodzaju prace Panu Wiesławowi Frątczakowi i Panu Krzysztofowi Galińskiemu. Dziękuję również Panu Markowi Matuszakowi, za użyczenie kosza do prac na dachu kościoła.

6. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę dziękuję mieszkańcom Kalisk: Państwu Mąkowskim, Państwu Jaronik i Pani Kamińskiej Katarzynie.

7. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.