XIII Niedziela Zwykła

28 czerwca 2020 r.

1. Za tydzień po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

3. W sobotę na godz. 1715 zapraszam na modlitwę nowennową przed nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

4. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam mieszkańców Kalisk: Panią Podgórską Halinę, Panią Strejza Zofię i Państwa Teresę i Grzegorza Kamińskich.