Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 05 Lipiec 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą

XIV Niedziela Zwykła

5 lipca 2020 r.

1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

2. W sobotę 11 lipca przeżywamy święto Świętego Benedykta – Patrona Europy.

3. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem składane ofiary przeznaczamy na cele inwestycyjne parafii.

4. Za posprzątanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę bardzo dziękuję Pani Podgórskiej wraz z córkami, które z zaangażowaniem podjęły się tego zadania.

5. Osobne wyrazy wdzięczności pragnę złożyć na ręce Państwa Paulinie i Dawidowi Mielczarkom, Pani Mariannie Wojtaszak, Pani Monice Przebieracz, Panu Włodzimierzowi Liczbińskiemu, oraz lektorom Grzegorzowi Galińskiemu i Filipowi Matkowskiemu za podjęte w piątek prace w ogrodzie przed plebanią.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie, z naszej rodziny parafialnej, świętej pamięci Stanisława Bąkowskiego, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1100. Polecajmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

7. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.