Ogłoszenia Parafialne

XXIII Niedziela Zwykła

6 września 2020 r.

  1. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

  2. Do posprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Michalskich, Kaczmarków, Tomczaków, Krysztofowiczów i Panią Grzechowską. W tym samym czasie zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej do prac porządkowych zarówno w kościele, jak i terenu wokół świątyni.

  3. Tradycyjnie w święto Narodzenia NMP, we wtorek 8 września na Mszach świętych poświęcimy ziarno do zasiewu.

  4. Za tydzień 13 września będziemy świętować nasz Odpust Parafialny. Uroczysta Msza święta będzie sprawowana o godz. 1200. Mszy świętej będzie przewodniczyć Ks. kan. Antoni Balcerzak. Bardzo proszę o pomoc w uświetnieniu naszego parafialnego święta: Druhów Strażaków ze Złotkowa i Kalisk, poczty sztandarowe, niosących feretrony, poduszki, służbę liturgiczną oraz dziewczynki sypiące kwiaty. W dzień odpustu będą sprawowane dwie Msze święte o godz. 830 i Suma odpustowa o godz. 1200. Tego dnia w związku z odpustem nie będzie czuwania Fatimskiego.

  5. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam na próbę w wtorek na godz. 1830. W dniu I Komunii Msze święte w naszej parafii będą sprawowane o godz. 830, 1100 z udzieleniem I Komunii i o 1500.

  6. Przyszła niedziela jest też drugą niedzielą miesiąca, a więc ofiary zbierane tego dnia przeznaczone będą na cele inwestycyjne naszej parafii.

  7. W najbliższą sobotę na godz. 1900 zapraszam do kościoła młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

  8. Mszę świętą dziękczynną za zebrane plony, tak zwane Dożynki, odprawimy 27 września o godz. 1130. W związku z tym zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską i Ekonomiczną w najbliższą środę na godz. 1900 na plebanię.

  9. Zachęcam do zakupu i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.