Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła

27 września 2020 r.

 

  1. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 1130 podziękujemy Panu Bogu za zebrane plony. Msza święta Dożynkowa jest dziękczynieniem względem Pana Boga za obfitość łask, które otrzymujemy.

  2. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza. Rodzice poprzez hojność serca przyczynili się do odnowienia kustodii i zakupu dwóch białych ornatów.

  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800. W tym dniu w sposób szczególny zapraszam dzieci, które w minioną niedzielę przystąpiły do I Komunii Świętej.

  4. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiać będziemy od poniedziałku do piątku o godz. 1730. W sobotę i niedzielę zachęcam do odmawiania modlitwy różańcowej w gronie rodziny. Pierwsze nabożeństw różańcowe w czwartek 1 października.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 830 wymiana Tajemnic Członków Koła Żywego Różańca.

  6. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego.