Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 22 Maj 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

VI Niedziela Wielkanocna

22 Maja 2022 r.

1. Bardzo zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych od poniedziałku do piątku o godz. 1730. Natomiast w sobotę i niedzielę proszę o modlitwę w gronie rodziny.

2. W poniedziałek na godz. 1900 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej. Natomiast młodzież klas I i II ponadpodstawowych przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie we wtorek na godz. 1900 .

3. Komunia, Pan Kościelny i Ukraina.

4. Bardzo dziękuję mieszkańcom Miłaczewa; Państwa Kieliszak dwóm rodzinom, Państwu Bącler i Państwu Żurawskim.

5. Proszę o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:

• Pierwszy na polowym ołtarzu – rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rodziców młodzieży bierzmowanej.

• Drugi przy dzwonnicy – członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej oraz rodziców dzieci, które w tym roku będą przeżywały I rocznicę Komunii Świętej

• Trzeci przy wjeździe na cmentarz przy drzewie – mieszkańcó Dobromyśli i Alinowa.

• Czwarty przy bramie cmentarnej – mieszkańców Złotkowa, jedna strona głównej ulicy od Państwa Wituckich do Państwa Walczaków, (za krzyżówką w stronę Miłaczewa).

• Pan Bóg powołał do siebie świętej pamięci Sabinę Kosińską, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 12.00