Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 24 Lipiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

XVII Niedziela Zwykła

24 LIPCA 2022 r.

1. Do posprzątania naszej świątyni, w najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa

2. Tradycyjnie 6 sierpnia przybędą do nas pielgrzymi z Grupy Kaszubskiej. Przyjście do naszego sanktuarium pielgrzymi podają godz. 1150. Pobyt w naszej parafii około 40 minut. Tradycyjnie zapraszam Panie z KGW naszej parafii o przygotowanie skromnego poczęstunku. Natomiast osoby udzielające się Kole Caritas o przyjęcie na plebani Księży, Kleryków i Siostry Zakonne.

3. Pragnę powtórnie ogłosić, iż nasze Dożynki parafialne będziemy przeżywać 4 września na Mszy świętej o godz. 1130. O przygotowanie placu przed kościołem, ołtarza polowego oraz drobnego poczęstunku mieszkańców Józefowa i Kalinowca. Tydzień później, 11 września będziemy świętować nasz parafialny Odpust.

4. Nadal szukamy człowieka, który podjął by się posłudze kościelnej lub kościelnego. W zakrystii bardzo proszę o składanie ofiar na dekorację na czas pobytu Kopi Jasnogórskiego Oblicza Matki Bożej. Wydarzenie to będzie miało miejsce z 25 na 26 września.

5. W sobotę na wieczny odpoczynek odprowadziliśmy naszą byłą parafiankę świętej pamięci Janinę Bladziak. Polecajmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu Wieczny odpoczynek...