Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 07 Sierpień 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę Zwykłą

XIX Niedziela Zwykła

7 SIERPNIA 2022 r.

1. Jeszcze raz pragnę podziękowań, za szczegółowe posprzątanie terenu wokół kościoła i terenu wokół na minioną niedzielę, mieszkańcom Złotkowa: Państwu Walczak, Siwińskim, Kosmowskim i 2 rodzinom Państwa Włosiniak. Natomiast na najbliższą sobotę na godz. 900 zapraszam do posprzątania świątyni mieszkańców Złotkowa: Państwa Kosmowskich, Panią Guzik i Państwa Kanapa, Świątek i Składowskich.

2. Wyrażam swoją głęboką wdzięczność Paniom z KGW i Caritasu, orzaz ludziom dobrej woli za godne przyjęcie pielgrzymów z Grupy Kaszubskiej.

3. W zakrystii bardzo proszę o składanie ofiar na dekorację na czas pobytu Kopi Jasnogórskiego Oblicza Matki Bożej. Wydarzenie to będzie miało miejsce z 25 na 26 września.

4. W sobotę na godz. 1900 zapraszam na Czuwanie Fatimskie, które rozpoczniemy wieczorną Mszą święta.

5. Przyszła niedziela jest drugą w miesiącu, zatem zbierane ofiary przeznaczymy na cele inwestycyjne naszej parafii.

6. We wtorek na godz. 1900 zapraszam na spotkane w kościele Panie z KGW, OSP, LSO, Panie i Panów Sołtysów oraz RP i RE celem omówienia przygotowania Parafii na Nawiedzenie Kopi Obrazu Jasnogórskiej Pani.