Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

Sobota, 01 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XVII Niedzielę Zwykłą

XXVII Niedziela Zwykła

2 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

1. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w godne przeżycie czasu Peregrynacji. W sposób szczególny dziękuję Panu Krzysztofowi Składowskiemu za wykonanie nowego Krzyża Misyjnego.

2. Do posprzątania naszej świątyni zapraszam w najbliższą sobotę, na godz. 900, mieszkańców Złotkowa: Państwa Piaseckich, Tomczak, Wiśnych, Płóciennik i Michalaków.

3. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca, zatem ofiary zbierane podczas Mszy świętych będą przeznaczone na uiszczenie rachunków. Jest to również Dzień Papieski, zatem naszymi ofiarami, składanymi do puszek, będziemy mogli wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. Rozpoczęliśmy miesiąc październik, miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa te będą sprawowane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 1730. Natomiast w soboty i niedzielę zachęcam do tej szczególnej modlitwy w gronie rodziny. W piątek, we wspomnienie NMP Różańcowej w sposób szczególny na to nabożeństwo zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie organizacyjne dla nich oraz ich rodziców.

5. W I piątek miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1715. Następnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Akt Oddania się Najświętszemu Sercu. Po tej modlitwie możliwość spowiedzi i o godz. 1730 Nabożeństwo Różańcowe prowadzone przez dzieci.

6. Można w zakrystii lub w biurze parafialnym składać wymienianki roczne i jednorazowe. Kartki do wymienianek wyłożone są na ławce. Proszę, aby zaznaczyć na kartkach do wymienianek rocznych, przed którą Mszą świętą mają być odczytane, czy przed Mszą o godz. 830, czy też przed Mszą o godz. 1000. Natomiast przy wymieniankach jednorazowych proszę o zaznaczenie przy której stacji na cmentarzu mają być odczytane: I, II, III, IV, czy V.

7. Poszukujemy nowego Kościelnego może być to Pan lub Pani.