Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

Sobota, 28 Styczeń 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą

29 STYCZNIA 2023 r.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę będziemy przeżywać w Kościele Gnieźnieńskim Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej.

2. Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w czwartek 2 lutego. Msze święte, z błogosławieństwem świec, w tym dniu będą sprawowane o godz. 1000 i 1800. Na wieczorną Eucharystię zapraszam w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

3. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Wieczorem o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i Litanię do Serca Pana Jezusa, a następnie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 1800.

4. Msza święta ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowana tradycyjnie w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 900.

5. Do posprzątania naszej świątyni z świątecznego wystroju w sobotę na godz. 1300 zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli.

6. Odwiedzając stronę naszej parafii możemy w głównym pasku znaleźć nową zakładkę „MY NA FACEBOOKU”. Pozwala ona nam na przeniesienie do strony Facebookowej naszej parafii, gdzie znajdziemy więcej informacji, zdjęć i komentarzy odnoszących się do życia naszej wspólnoty, Kościoła Lokalnego i Powszechnego.

7. Za tydzień Sprawozdanie Finansowo – Inwestycyjnego.