Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 19 Luty 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą

19 LUTEGO 2023 r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Pragnę serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Kałużnemu, Za wykonanie biurka do naszej Kancelarii Parafialne. Dziękuję za włożony wkład i umiejętności.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej ofiarami wrzucanymi do puszek możemy wesprzeć poszkodowanych prze trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.

3. Na cele inwestycyjne w minioną niedzielę zebraliśmy 1 201,00 zł. Bóg zapłać za zrozumienie i hojność serca.

4. W tym tygodniu rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze święte będą sprawowane o godz. 1000 i 1800.

Zachęcam i zapraszam do rozważania Męki Pańskiej podczas nabożeństw: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 1730, Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

5. Do posprzątania naszej świątyni w najbliższą sobotę, na godz. 900 zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Wełnickich, dwie rodziny Państwa Manikowskich i Państwa Kapela.

6. Pragnę wyrazić wdzięczność za podjętą, pozytywną inicjatywę oddolną dotyczącą położenia kostki brukowej w sektorze „A”. Owa inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ustaloną składkę można wpłacać w zakrystii i biurze parafialnym.

7. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania Grupę I zapraszam w sobotę na godz. 1000 na spotkanie, na plebanię.

8. Członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej zapraszam w przyszłą niedzielę na plebanię na godz. 1600.