Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu.

Sobota, 11 Marzec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu.

12 MARCA 2023 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Niedzielę Powołaniową. Witam zatem bardzo serdecznie kleryków z naszego Gnieźnieńskiego Seminarium wraz z Księdzem Rektorem.

2. W minioną niedzielę na pomoc Narodowi Ukraińskiemu zebraliśmy 584,00 zł. Pieniądze zostały przekazane na Caritas AG.

3. Odbiór szatek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w środę, w kościele o godz. 1730.

4. Zachęcam i zapraszam do rozważania Męki Pańskiej podczas nabożeństw: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 1730, Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

5. Za posprzątanie naszej świątyni oraz za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego bardzo dziękuję mieszkańcom Złotkowa: Państwu Mysior, Mrozińskim, Jachacy i Pani Piotrowskiej. Datki na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w zakrystii.

6. We wtorek Msza święta wyjątkowo o godz. 1900. W tym dniu jest spowiedź wielkopostna w Kleczewie.

7. Za tydzień rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi Ks. Michał Szalaty. Dokładny przebieg rekolekcji podam w przyszłą niedzielę.