Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 19 Marzec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu

19 MARCA 2023 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy Święty Czas Rekolekcji. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy świętej. W poniedziałek i wtorek na Mszy świętej o godz. 1800. Dzieci i młodzież z naszej Szkoły zapraszam na nauki w poniedziałek i wtorek na godz. 930.

2. Dzień spowiedzi świętej będziemy przeżywać w czwartek 30 marca.

3. Zachęcam i zapraszam do rozważania Męki Pańskiej podczas nabożeństw: Drogi Krzyżowej odprawianej w piątek o godz. 1730, Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy świętej o godz. 1130.

4. Pragnę podziękować wszystkim wiernym, którzy już złożyli swoje ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękuję wioskom takimi jak Danków – 410,00 zł. i Kaliska – 210,00 zł. za wspólnotowe złożenie ofiar. Datki na ten cel można składać w zakrystii.

5. W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszam na Msze świętą o godz. 900, która będzie sprawowana w intencji dzieci poczętych i wszystkich, którzy podjęli Dzieło Duchowej Adopcji. Gazetki o Duchowej Adopcji znajdziemy na skarbonie.

6. Następne sprzątanie świątyni i terenu wokół (bez kwiatów) będzie w sobotę 1 kwietnia. Zapraszam mieszkańców Złotkowa: Państwa Szcześniak (2 rodziny), Panów Kwiecińskiego i Chorbińskiego, Państwa Wnuczek, Jakubowskich, Tomaszewskich (Ewa i Tadeusz).